Przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z własną firmą wiedzą jak trudne są początki.Wydawałoby się, że dobry pomysł jest już połową sukcesu - a jednak, nic bardziej mylnego, bo droga okazuje się długa i kręta.Dlatego z myślą o wszystkich młodych przedsiębiorcach, w tym roku, wystartowała kolejna edycja Programu Aktywizacja - projektu pomagającego osobom, które zdecydowały się założyć własny biznes.

Korzyści z Programu Aktywizacja

Zupełnie za darmo, przez rok czasu możliwość korzystania z systemu do fakturowania, zarządzania magazynem i kontrahentami (CRM), prowadzenia kadr i płac oraz księgowości online, jednego z liderów na rynku wśród dostawców usług webowych - Partnera strategicznego projektu wFirma.pl, to wsparcie które otrzymują wszyscy zgłoszeni do projektu uczestnicy Programu Aktywizacja.

Program Aktywizacja - zyskasz wieleDołącz do Programu Aktywizacja

Udział w Programie Aktywizacja jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę www.programaktywizacja.pl , wysłać zgłoszenie i odebrać maila. W wiadomości znajdować będzie się link aktywacyjny, dzięki któremu uczestnik programu będzie mógł prze rok korzystać za darmo z benefitów.

Jesteś nowym przedsiębiorcą? Zyskaj, dzięki Programowi Aktywizacja, już teraz! Przyłącz się na www.programaktywizacja.pl

Chcesz wspierać młodych polskich przedsiębiorców? Napisz na adres: [email protected]

Zobacz też:

Pomniejszenie wymiaru urlopu a nieobecność w pracy